Zalety spawarek inwertorowych

Spawarki inwertorowe to produkty dla ludzi, jakie lubią minimalizm. Spawarki inwertorowe to delikatne i mobilne produkty, jakimi możemy pracować w każdym miejscu – w domu, w warsztacie, na powietrzu, słowem – w każdym miejscu w jakim jest to niezbędne.

spawacz
Są poręczne i zajmują mało miejsca w warsztacie, w przeciwieństwie do klasycznych urządzeń spawalniczych. Spawarki inwertorowe bardzo prawidłowo nadają się do lżejszych prac. Te produkty wykorzystywane są m.in. w warsztatach serwisowych, zakładach produkcyjnych, na budowie, w gospodarstwie rolnym, ale także na działce lub do drobnych prac w domu. Spawarki inwertorowe zużywają niedużo prądu. Możemy je podłączyć do każdego standardowego gniazdka 230V. Jest to następna cecha owych spawarek dla ludzi, jakie spawają tylko sporadycznie i nie potrzebują specjalnie dostosowywać swojego warsztatu do standardowych spawarek. Dodajmy, iż ten towar ma możliwość pracować w sieci jednofazowej zamiast trójfazowej.

Spawarki inwertorowe są pozbawione dużego i większego transformatora, właśnie dzięki temu są tak lekkie i poręczne. Oferują wysoki cykl pracy i umożliwiają spawanie wszystkimi rodzajami elektrod otulonych, np. zasadowymi, do aluminium lub także do stali nierdzewnej. Spawarki inwertorowe wyposażone są w dłuższy kabel, który równocześnie zwiększa komfort pracy. Umożliwiają robotę we każdych pozycjach.  Spawarki inwertorowe pozwalają na robotę również na cienkich blachach, bo w ich wypadku nie istnieje zagrożenie poparzenia cienkiego metalu, ze względu na wyeliminowanie powstawania odprysków.

Reklamy

, , ,

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: